Податкове і бухгалтерське консультування

ТОВ «Світ і партнери» пропонує клієнтам консультаційні послуги з питань:

  • методології бухгалтерського обліку;
  • організації податкового обліку та складання податкової звітності;
  • оптимізації оподаткування;
  • зовнішньоекономічної діяльності;
  • правового забезпечення (розробка та узгодження проектів договорів, контрактів, актів, відповіді на питання всіх служб підприємства, розробка схем угод, супровід угод, в тому числі участь у переговорах).

Для зручності роботи з клієнтами ми пропонуємо наступні форми надання консультаційних послуг:

  • абонентське обслуговування – це пріоритетна форма роботи з клієнтами нашої фірми на постійній основі. В рамках договору на абонентське обслуговування надаються усні, в тому числі, за телефоном (гаряча лінія), і письмові, за письмовими запитами клієнта, консультації. Кількість усних та письмових консультацій не обмежена;
  • разові консультації – письмові (факсом, електронною поштою) і по телефону. Консультації особливо зручні організаціям, в яких характер і обсяг роботи не припускає постійного юридичного обслуговування. Ви можете задати питання, заповнивши для цього спеціальну форму в розділі контакти, або надіслати електронною поштою; протягом дня з Вами зв’яжеться юрисконсульт нашої фірми і визначить вартість відповіді на питання і термін виконання. Залежно від складності питання, письмова консультація буде підготовлена для Вас в термін від одного до трьох робочих днів, усна консультація буде надана протягом трьох годин.

Окрім консультацій, що надаються з податкового та бухгалтерського обліку, в області яких ТОВ «Світ і партнери» накопичило багатий досвід, ми також надаємо послуги з проведення всередині корпоративних семінарів за наданими переліком зацікавлених.

Ми можемо регулярно або одноразово проводити семінари для співробітників бухгалтерської, фінансової та економічної служб замовника з ведення бухгалтерського та податкового обліку, підготовки фінансової звітності за українськими стандартами та МСФЗ, а також консолідованої звітності. Найчастіше ми проводимо семінари для великих холдингів, акціонерних товариств, підприємств, що мають розгалужену структуру, а отже, кількох головних бухгалтерів.

Проведені нами семінари розраховані, в першу чергу на компанії, які прагнуть мати високопрофесійних фахівців, що бажають підвищувати свій професійний рівень, отримувати оперативні та чіткі роз’яснення з усіх питань, пов’язаних зі змінами в законодавстві, особливостями здійснення фінансово-господарської діяльності. Проведені нами всередині корпоративні семінари сприяють створенню єдиної команди бухгалтерсько-економічної служби в корпорації (компанії, холдингу і т.д.).