Практика для студентів

У відповідності до ст. 50 Закону України «Про вищу освіту» практична підготовка студента є однією із форм освітнього процесу. На жаль, на сьогоднішній день, вищі навчальні заклади не завжди можуть надати місце для проходження практики. Студентам доводиться самостійно шукати відповідні підприємства, у зв’язку з чим, виникають труднощі, тому що не всі керівники більшості підприємств готові поєднувати роботу з практичним навчанням майбутніх фахівців.

Юридична компанія «Світ і партнери» зацікавлена ??у співпраці з майбутніми фахівцями, тому що відповідно до принципів компанії, практичне навчання студентів навичкам роботи в певних галузях є однією із форм інвестування у компанію.

Наша компанія має у своєму штаті й професіоналів інших спеціальностей, до яких відносяться: економісти, програмісти, перекладачі, журналісти та ін. Ми співпрацюємо з юридичними фірмами не тільки Києва, а й інших міст України. Якщо Ви студент будь-якого вищого навчального закладу України, будь-якої спеціальності, і Ви потребуєте місце проходження практики, повідомте нам про це через контакти, що вказані на нашому сайті. Будемо раді Вас бачити, до зустрічі!