Дезінфікува́ння

, ння, сер.
утворене від дієслова дезінфікувати за допомогою наростка -нн(я).
Позбавлення від зараження або запобігання йому  — знезара́жування, ння, сер.; знезара́ження, ння, сер.
1. Звичайно, не без участі фахівців-дезінфекціоністів, які обстежать усіх, хто був у контакті з хворим, навіть домашніх тварин, і завершать знезараження вогнища зарази, щоб короста й далі не розповсюджувалася — Високий замок, 2006.
2. 25 грудня 1927 року 26-літній Владислав Ріф помер у Закопаному, а дезінфектори, які проводили знезараження кімнати покійного, спалили серед іншого всі рукописи ніде не друкованих творів Ріфа й усі листи Шульца  — Єжі Фіцовський, Регіони великої єресі та околиці. Бруно Шульц і його міфологія, переклад Андрія Павлишина, 2010.
3. Передбачено влаштування теплопункту, технології фільтрації та знезаражування води в басейні, теплі підлоги, облицювальні роботи, влаштування стель, перетинок з економ алюмінію, металопластикових вікон та дверей, зменшення глибини басейну — nashigroshi.org, 05.03.2012.
4. Сьогодні сільське водопостачання знаходиться в кризовому стані – зруйнована та майже повністю занедбана фактично вся водопровідно-каналізаційна інфраструктура, очисні споруди, технології очистки та знезаражування є застарілими та неефективними, зникають спеціалізовані організації з обслуговування сільських водогонів, каналізацій та криниць  — poltava.to, 25.06.2018.
5. Тим часом частина центру міста Солсбері на півдні Англії досі закрита, спеціалісти в захисному одязі продовжують роботи зі знезараження вулиці, адже росіянин, як повідомляють британські ЗМІ, можливо, був отруєний невідомою отрутою  — radiosvoboda.org, 06.03.2018.
6. Бляха, за годину після аварії відповідальний за радіаційну безпеку перевірив кожен дюйм того місця: камеру безпеки, кімнати знезаражування, які ми проминали дорогою в душ; навіть мій невеликий кабінет біля лабораторії — Деніел Кіз, Доторк, переклад Володимира Куча, 2019.

Спробуйте LanguageTool

Покращуйте свої тексти миттєво

  • Перевіряє граматику та стиль української мови
  • Працює на майже будь-якому веб-сайті (Gmail, Facebook, Twitter)
  • Реєстрація не потрібна
Дізнатись більше

Спробуйте LanguageTool

Покращуйте свої тексти миттєво

  • Перевіряє граматику та стиль української мови
  • Працює на майже будь-якому веб-сайті (Gmail, Facebook, Twitter)
  • Реєстрація не потрібна
Дізнатись більше