Пе́ніс

, а, чол.
від лат. penis – хвіст; статевий член.
Чоловічий статевий орган — стате́вий член; пру́тень, тня, чол.; хуй, я, чол., лайл.; пісю́н, а́, чол., розм.
1. Макінтош був босий і мав на собі тільки шорти кольору хакі з розстебнутою ширінькою, без трусів, тож його статевий член було видно – він нагадував маятника на дідусевому годиннику  — Курт Воннегут, Галапагос, переклад Вадима Хазіна, 1990.
2. Також у випадках, коли слабне зведення прутня у ході зносин, тиск промежинних та стегнових м’язів на його основу поліпшує кровоналив  — Міхаліна Віслоцька, Мистецтво кохання, 1993.
3. Молодий козак, прикриваючи одягом прутень, сховався за пічкою  — Володимир Єшкілєв, Імператор повені, 2002.
4. Натрахався на халяву, пожив у мене на голові і цю блядь розпсючив так, що вона знайшла собі нового хахаля і мене покинула, а ти їй просто нафіг не потрібен, ти просто стрижень, чоловічий орган, розумієш, ти для неї був просто хуй – і все, бо хто ти є – нуль без палички, в мене не стояв, а в тебе стояв, от вона з нас і зробила собі одного, з двох ідіотів одного, собі на радість  — Юрій Покальчук, Хлопці від Катеринки, 2005.
5. Сміливіші злодії викрадали шприц і вколювали собі у статевий член мильний розчин: наслідки виглядали як симптоми венеричного захворювання  — Енн Епплбом, Історія ГУЛАГу, переклад Андрія Іщенка, 2006.
6. Ведмідь зобразив мужичка, що злякано вхопив себе за хуй і роззирається по стелі туалету в пошуках дірки з гласом Божим  — Ірена Карпа, Добло і зло, 2008.
7. – З нормальним мозком прожили п’ятдесят років, як усі люди, виконуєте роботу, навіть маєте яхту, а самі не здатні оцінити, ваш пісюн більший чи менший від загального стандарту?  — Харукі Муракамі, 1Q84, переклад Івана Дзюба, 2009.
8. Статевий член перебуває у стані ерекції доти, доки чоловік відчуває збудження й бажання  — Еріх Фромм, Мати чи бути?, переклад Андрія Буряка та Ольги Михайлової, 2010.
9. Вони натомість проводять якісь лекції і круглі столи, де навчають таких самих, як вони, відрізняти хуй від пальця  — Антін Мухарський, Жлобологія, 2013.
10. Таке в армії робили часто – з одного боку пісюн ніби збільшувався візуально та міняв форму на екзотичнішу, а з іншого можна було заробити собі декілька серйозних проблем інфекційного походження — Кузьма Скрябін, Я, Паштєт і армія, 2014.
11. Тоді, у 32-му, не було на те ради – ти міг тільки чекати й намагатися не звертати уваги на відчуття, ніби хтось тобі в пісюн налив вугільної нафти, а потім підніс запаленого сірника — Стівен Кінг, Зелена міля, переклад Олени Любенко, 2017.
12. Не можу не зазначити ще раз: їй не хотілося бачити прутня того незнайомця  — Мілан Кундера, Нестерпна легкість буття, переклад Леоніда Кононовича, 2019.

Спробуйте LanguageTool

Покращуйте свої тексти миттєво

  • Перевіряє граматику та стиль української мови
  • Працює на майже будь-якому веб-сайті (Gmail, Facebook, Twitter)
  • Реєстрація не потрібна
Дізнатись більше

Спробуйте LanguageTool

Покращуйте свої тексти миттєво

  • Перевіряє граматику та стиль української мови
  • Працює на майже будь-якому веб-сайті (Gmail, Facebook, Twitter)
  • Реєстрація не потрібна
Дізнатись більше