Орендува́ння

, ння, сер.
утворене від дієслова орендувати за допомогою наростка -нн(я).
Тимчасове оплачуване користування чужим майном  — винайма́ння, ння, сер.
1. Тоді я ввічливо запропонувала написати якому-небудь агентові, що займається винайманням будинків у Торкеї, – на це мені заперечили, що вкрай нерозважно було б наймати будинок, не оглянувши його попередньо — Вілкі Коллінз, Жінка в білому, переклад Олександра Мокровольського, 1989.
2. Але відкидає чорні саркастичні мислі, вони молоді, Сава щось придумає, адже повинен розуміти, що подорожувати на кошти матері Терези вони не зможуть, що не будуть купувати продукти за рахунок товариства Червоного Хреста, що не заспонсорує їм винаймання квартири благодійницький гурт «Правнуки Чорнобилеві» — Степан Процюк, Інфекція, 2001.
3. В середині 1990-х років набрали чинності федеральні закони, які вимагали від власників будинків при продажу або винайманні помешкання вказувати на наявність у їхній конструкції свинцю — Еверетт Роджерс, Дифузія інновацій, переклад Василя Старка, 2009.
4. Крамниці поступово зачинялися, хоча до ночі ще можна було купити алкоголь і хліб, сонце освітлювало поверхню води, червоні відблиски спалахували у вікнах мансард і кімнат до винаймання, тіні густішали, мов чорнило, і пам’ятник Леніну, схожому на молодого бітника, у зеленому піжонському піджаку та вузьких штанях фасону кінця 50-х, так ось пам’ятник Леніну западав у тінь, біля нього збиралися школярі й слухали музику з мобільних телефонів  — Сергій Жадан, Біґ Мак. Перезавантаження, 2015.
5. Безальтернативно вгору: вартість винаймання київських квартир традиційно пожвавиться восени, а взимку наблизиться до дофорс-мажорної планки, правда тільки в гривневому обчисленні — Дзеркало тижня, 27.07.2022.

Спробуйте LanguageTool

Покращуйте свої тексти миттєво

  • Перевіряє граматику та стиль української мови
  • Працює на майже будь-якому веб-сайті (Gmail, Facebook, Twitter)
  • Реєстрація не потрібна
Дізнатись більше

Спробуйте LanguageTool

Покращуйте свої тексти миттєво

  • Перевіряє граматику та стиль української мови
  • Працює на майже будь-якому веб-сайті (Gmail, Facebook, Twitter)
  • Реєстрація не потрібна
Дізнатись більше